ערכת הדיאטה המושלמת

ערכת דיאטה ייחודית זו של ד"ר אורן מזרחי(phd), משלבת פורמולות צמחי מרפא במגוון שיטות מיצוי שונות, אשר נמצאו בשימוש נרחב ברפואה העממית וברפואת הצמחים המודרנית כיום, להגברה של קצב חילוף החומרים בגוף ולהסדרה של פעילות מערכת העיכול. 

הפורמולות פותחו על סמך ניסיון קליני רב והן משמשות באופן יעיל ובטוח לתמיכה בעת תהליכי ירידה במשקל. יש לציין, כי צמחי מרפא אינם מהווים תחליף לתזונה נכונה ומאוזנת. מטרת הטיפול הצמחי היא סיוע ותמיכה פיזיולוגית ונפשית, לתהליך כולל המחייב נחישות, הקפדה על התפריט, פעילות גופנית וכו'.

DIGEX 6 - תערובת תמציות צמחי מרפא לטיהור ולהמרצת פעילות מערכת העיכול: תורמים לשיפור תפקודו התקין של הכבד, לטיפול ומניעה של מחלות כבד ודם וכן לשיפור והמרצה כללית של תהליכי עיכול וספיגה, תמיכה בפעילות התקינה של הכבד קשורה באופן ישיר לרמות תקינות של שומנים בדם ואף מביאה לשיפור והקלה אצל אנשים הסובלים ממתח, הצטברות של כעסים ועצבנות. בנוסף, הפורמולה מסייעת בשיפור זרימת הדם, הגברת תחושת החיוניות ומשפרת את קצב חילוף החומרים. כל אלו הופכים את הפורמולה ליעילה במיוחד בזמן תהליכי ירידה במשקל. 

SPL 12 - כמוסות צמחי מרפא להשמנת יתר, המסייעות בתהליך ההרזיה:
מיצוי של אבקה יבשה (standardized dry extract) המבטיחה חומר פעיל בריכוז גבוה. צמחי מרפא החיוניים להגברה של קצב חילוף החומרים בגוף ולהסדרה של פעילות מערכת העיכול. צמחים אלו מסייעים באופן עדין ובטוח בתהליך של הורדה וויסות משקל הגוף, כאשר הפורמולה מתאימה במיוחד לסובלים מעייפות מתמשכת מתהליכי הרזיה, קצב חילוף חומרים איטי ועצירות. תרומתה בהגברת קצב חילוף החומרים בגוף ושריפת שומנים, העלאת תחושת החיוניות והאנרגיה, שיפור תהליכי הפירוק וההפרשה במערכת העיכול ואף משפיעה על מנגנון התיאבון במוח, לשמירה ואיזון רמת הסוכר בדם.

SPL 13 - כמוסות צמחי מרפא וסיבים המסייעות בוויסות התיאבון בתהליך ההרזיה: מכילה סיבים תזונתיים וצמחי מרפא במיצוי של אבקה יבשה (standardized dry extract), המבטיחה חומר פעיל בריכוז גבוה. סיבים תזונתיים פועלים לוויסות התיאבון באופן יעיל ובטוח, ע"י הענקת תחושת שובע ומלאות. מועד הנטילה הוא בשעות הערב, כאשר ההשפעה המושגת היא במהלך היום שלמחרת. בשימוש בערב ישנה השפעה מצטברת לתחושת שובע. בנוסף, צמחי המרפא שבפורמולה פועלים להגברת קצב חילוף החומרים בגוף ושריפת שומנים. השילוב הייחודי של הסיבים וצמחי המרפא מביא לשיפור כללי של תהליכי הפירוק וההפרשה במערכת העיכול, להסדרת יציאות ואף להשפעה מווסתת על מנגנון התיאבון במוח, כן גם מסייעת בשמירה והורדת השומנים בדם.

הפורמולות מיוצרות בקפידה ביקב בוטיק לצמחי מרפא בצפון הארץ, באישור משרד הבריאות ותחת מערכת הבטחת בקרת איכות. כל התמציות עשויות מחומרים טבעיים בלבד. המוצרים הם בכשרות מהדרין של חוג חתם סופר בני ברק.